Czy opłaca się leczyć prywatnie?

Czy opłaca się leczyć prywatnie?Czy opłaca się leczyć prywatnie? A może lepiej polegać na publicznej służbie zdrowia? Opieka medyczna to dziś taka sfera życia, do której każdy z nas przywiązuje coraz większą wagę. Bez względu na wiek, ogólny stan zdrowia czy częstotliwość odwiedzin u lekarza – gdy szwankuje nasze zdrowie i czujemy się bezsilni wobec choroby, wymagamy jak najlepszej opieki medycznej. Pacjenci oczekują przede wszystkim łatwego, niemal natychmiastowego dostępu do lekarzy, profesjonalizmu świadczonych usług oraz choć minimalnej dozy empatii. Jak to się ma to obrazu współczesnej publicznej opieki zdrowotnej? No właśnie… Ale nie musi być tak pesymistycznie – wystarczy zadbać o prywatny abonament medyczny. Tego typu rozwiązanie staje się z roku na rok coraz bardziej popularne, co wynika z rosnącej świadomości pacjentów, że prywatna opieka medyczna to naprawdę ekonomiczne rozwiązanie.

Czy opłaca się leczyć prywatnie? Jako odpowiedź niech posłuży analiza oferty pakietów medycznych S7 Healthcare. Ubezpieczyciel oferuje do wyboru kilka abonamentów,  z których najtańszy kosztuje kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Na co pacjent może liczyć za tak niewielką opłatą? Na bardzo dużo – nielimitowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty, a także pakiet badań. Jedna wizyta u specjalisty to koszt ponad 100 zł, jeśli zatem odwiedzisz lekarza choć raz na czas, zwróci Ci się koszt zakupu abonamentu. Nie zapominajmy o badaniach diagnostycznych – w ramach najtańszego, pomarańczowego pakietu możesz wykonać np. badanie USG czy pakiet badań laboratoryjnych, które także kosztują niemało. Im droższy pakiet, tym znacznie bardziej rozbudowana oferta, a zatem tym wyższe oszczędności finansowe.

Wyboru dokonać możesz w oparciu o swoje zapotrzebowanie na usługi medyczne. Okazyjnie korzystasz ze świadczeń medycznych – wybierz pakiet pomarańczowy lub niebieski. Jesteś częstym gościem u lekarza – idealny może okazać się pakiet srebrny lub złoty. A dla najbardziej wymagających pacjentów S7 Healthcare ma specjalną ofertę – pakiet platynowy. Każdym z abonamentów możesz ponadto objąć całą swoją rodzinę. Zatem czy opłaca się leczyć prywatnie? Liczby nie kłamią, zatem rachunek jest bardzo prosty.

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów