Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej

dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznejNikt nie lubi stać w kolejkach – w dobie zabieganego i dynamicznego trybu życia wymagamy, aby każda usługa dostępna była natychmiast, bez konieczności długotrwałego czekania. Niestety, nawet tak podstawowe świadczenia jak opieka medyczna nadal są trudno dostępne. Jeśli decydujesz się na wizytę lekarską w ramach publicznej służby zdrowia – uzbrój się w cierpliwość i….stań w kolejce. A potem czekaj kilka miesięcy na wizytę u specjalisty. A jeśli chcesz, aby wizyty lekarskie realizowane były szybciej i wygodniej – zobacz dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej.

Pacjenci przekonują się do prywatnych abonamentów medycznych – i nie żałują swojego wyboru. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż z roku na rok coraz więcej z nas decyduje się na zakup abonamentu medycznego. W S7 Healthcare masz ich do wyboru kilka – a każdy różni się ceną oraz dostępnymi do wykorzystania świadczeniami medycznymi. Z szacunku do finansów pacjenta, ma on możliwość dowolnego wyboru pakietu medycznego, który odpowiada dokładnie jego potrzebom – pacjent płaci tylko za to, z czego rzeczywiście będzie korzystać. Jakie są zatem opcje do wyboru? Najtańszy pakiet – pomarańczowy – oferuje nielimitowany dostęp do lekarzy ogólnych i specjalistów oraz opieki pielęgniarskiej, a także niektórych badań. Pakiety droższe wzbogacane są chociażby o opiekę stomatologiczną, całodobowe wizyty domowe, zabiegi rehabilitacyjne czy chirurgię jednego dnia. Poza pakietami indywidualnymi dostępne są także partnerskie lub rodzinne, a także rozwiązania dla firm.

Prywatna opieka medyczna w S7 Healthcare to maksymalnie ułatwiony dostęp do wszystkich świadczeń. Zarówno do lekarza pierwszego kontaktu, jak i do specjalisty umówisz się szybciej i wygodniej: rejestrujesz się przez telefon, a na wizytę czekasz maksymalnie jednej dzień w przypadku lekarza ogólnego i do 5 dni w przypadku specjalisty. Takie standardy nie są osiągalne dla publicznej służby zdrowia, zatem warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej.

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów