Na badania bez skierowań – jak to zrobić?

badania bez skierowańZaczynasz chorować, czujesz się coraz gorzej, potrzebujesz pilnie konsultacji ze specjalistą? Czeka Cię zatem długa droga do przebycia, bo na badania bez skierowań masz małe szanse. Najpierw kolejka do rejestracji – musisz przecież umówić się na wizytę do lekarza ogólnego. Potem otrzymujesz skierowanie do specjalisty; jeśli Ci się poszczęści – także na badania. Znowu czekasz w kolejce, aby zarejestrować się do specjalisty. Potem przez wiele tygodni oczekujesz na wizytę do specjalisty. Chyba nie tak to powinno wyglądać, prawda? W idealnym świecie wizyta u specjalisty czy badania powinna być dostępna niemal od ręki, gdyż ma to kluczowe znaczenie dla Twojego zdrowia. Ten idealny świat masz na szczęście na wyciagnięcie ręki. Mowa o prywatnej opiece medycznej.

Abonamenty medyczne to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Warto zwrócić uwagę na ofertę S7 Healthcare, która obejmuje kilka pakietów medycznych o różnym zakresie usług i daje odpowiedź na pytanie: na badania bez skierowań – jak to zrobić? W ramach każdego z pakietów masz nielimitowany dostęp do lekarze ogólnego i specjalisty, a ponadto – określony panel badań laboratoryjnych i obrazowych. Im bardziej rozbudowany pakiet, tym bogatsza oferta badań. Teraz możesz udać się do specjalisty bez skierowania, podobnie jak bez skierowania możesz wykonać USG, RTG, EKG czy podstawowe lub bardziej specjalistyczne badania laboratoryjne. Jest to o tyle ważne, że bez badań trudno ocenić jest stan zdrowia pacjenta i postawić trafną diagnozę. W tym tkwi sekret prywatnej opieki medycznej – w kompleksowym podejściu do pacjenta i zagwarantowaniu mu wszystkich niezbędnych świadczeń. A wszystko to już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów