Poznaj najważniejsze zalety prywatnej opieki medycznej

zalety prywatnej opieki medycznejZalety prywatnej opieki medycznej są nie do przecenienie. Dlaczego? Każdy z nas korzysta z opieki medycznej – jest to nieunikniony element naszego życia. Nawet jeśli cieszymy się nienagannym stanem zdrowia, musimy wykonywać badania okresowe do pracy bądź decydujemy się na profilaktyczną wizytę u lekarza. A przecież nikogo nie ominą choroby zakaźne, urazy, problemy z zębami czy poważniejsze schorzenia. Skoro więc nie mamy możliwości uniknięcia kontaktu z opieką medyczną, zadbajmy o to, by był on jak najmilszy. I wbrew pozorom mamy w tej kwestii wiele do powiedzenia – wystarczy nie polegać na pozostawiającej wiele do życzenia publicznej służbie zdrowia i skierować swe kroki do prywatnego ubezpieczyciela.

Bardzo atrakcyjne abonamenty medyczne znajdziesz w S7 Healthcare. Chcesz wiedzieć, jakie są zalety prywatnej opieki medycznej? W S7 Healthcare nie jesteś postawiony przed koniecznością wykupienia jedynego dostępnego – masz ich do wyboru kilka. Każdy z nich różni się ceną oraz zakresem gwarantowanych świadczeń. Nie odwiedzasz lekarza zbyt często – wybierz pakiet za kilkadziesiąt złotych, jesteś wymagającym pacjentem bardzo często korzystającym ze świadczeń medycznych – masz do wyboru pakiet złoty czy platynowy. Zawsze Twój wybór będzie korzystny finansowo, gdyż zapłacisz tylko za to, z czego korzystasz. I oczywiście zapłacisz o wiele mniej, niż gdybyś opłacał te świadczenia na własną rękę.

Inne zalety prywatnej opieki medycznej? Zapomnisz, co to kolejki. Wizytę umówisz telefonicznie, korzystając z czynnej całą dobę infolinii. Nie będziesz też musiał czekać na wizytę – do lekarza pierwszego kontaktu dostaniesz się do 24 godzin, a do specjalisty –  w ciągu 1 do 5 dni. Kolejną ważną kwestią jest dostępność placówek medycznych. S7 Healthcare ma ich ponad 1000 w całym kraju! Chcesz większych korzyści? Ubezpiecz tak ze swoją rodzinę. Pakiety indywidualne są bardzo korzystne finansowo, a rodzinne pakiety medyczne – jeszcze bardziej. Jak widać, prywatne opieka medyczna ma wiele zalet, a wad – żadnych. Zatem wybór jest oczywisty, prawda?

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów