Rodzinne pakiety prywatnej opieki medycznej

Rodzinne pakiety prywatnej opieki medycznejTroska o rodzinę to priorytet każdego z nas. Na pierwszym miejscu od lat stawiamy zdrowie, traktując je jako najwyższą wartość. Jak jednak o nie dbać w sytuacji, gdy w ramach publicznej służby zdrowia mamy bardzo ograniczony dostęp do wielu świadczeń. Czy którykolwiek rodzic wyobraża sobie czekanie z dzieckiem przez kilka miesięcy na wizytę u specjalisty? Oczywiście wcześniej trzeba udać się do lekarza ogólnego po skierowanie, odstając swoje w kolejkach. A przecież można dużo prościej – wystarczy powierzyć zdrowie swoje i swojej rodziny prywatnemu ubezpieczycielowi medycznemu i zdecydować się na rodzinne pakiety prywatnej opieki medycznej.

S7 Healthcare to pakiety medyczne dedykowane zarówno pacjentom indywidualnym, jak i całym rodzinom. Każdy z pakietów oferuje różny zakres świadczeń medycznych, co znajduje odbicie w ich cenie. Najtańszy pakiet rodzinny, który obejmuje rodziców i dowolną liczbę dzieci, kosztuje niewiele więcej niż jedna wizyta u specjalisty. Nie trzeba być geniuszem ekonomii aby dostrzec, że jest to niezwykle opłacalne rozwiązanie. Taki pakiet zawiera nielimitowane wizyty u lekarza ogólnego i specjalisty, a wszystko to bez skierowania. Droższe rodzinne pakiety prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare oferują natomiast znacznie szerszy zakres usług, zatem taka inwestycja w zdrowie nadal jest bardzo opłacalna.

Poza korzyściami finansowymi, niewątpliwą zaletą rodzinnych pakietów prywatnej opieki medycznej jest ich doskonała dostępność. Wynika ona zarówno z ogromnej liczby placówek medycznych – S7 Healthcare ma ich ponad 1000 w całym kraju, ale także z dużej liczby specjalistów. Umawiasz się więc telefonicznie na wizytę, bez konieczności stania w kolejce do rejestracji, a wizytę możesz zrealizować niemal natychmiast. Do lekarza pierwszego kontaktu dostaniesz się w ciągu 24 godzin, zaś na wizytę u specjalisty poczekasz maksymalnie 5 dni.

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów