S7 Healthcare – ponad 1000 placówek, w których możesz się leczyć w ramach abonamentu medycznego

s7 HealthcareO tym, że prywatne ubezpieczenie medyczne to najlepsza alternatywa dla wątpliwej jakości usług publicznej służby zdrowia – wie coraz większa rzesza pacjentów. Warto jednak zatrzymać się na dłużej przy wyborze odpowiedniego ubezpieczyciela przez porównanie dostępnych na rynku ofert. Czy wiesz, kto oferuje nielimitowany dostęp do specjalistów za jedynie kilkadziesiąt złotych miesięcznie? Czy uwierzysz, że do Twojej dyspozycji pozostawać może ponad 1000 placówek, w których możesz się leczyć w ramach abonamentu medycznego? Dasz wiarę, że na wizytę do specjalisty poczekasz maksymalnie 5 dni? A rejestracja odbywa się telefonicznie, zatem odpada stanie w długich kolejkach? Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie możesz liczyć na tak kompleksową opiekę medyczną – oto odpowiedź: w S7 Healthcare.

S7 Healthcare oferuje doskonałej jakości usługi medyczne, zgrupowane w postaci kilku abonamentów medycznych – od tych podstawowych aż po zapewniające niemal wszystkie świadczenia medyczne. Pacjentom najbardziej zależy na nielimitowanym dostępie do wizyt u specjalistów, całodobowych wizytach domowych, opiece pielęgniarskiej, prowadzeniu ciąży czy dostępowi do badań laboratoryjnych i obrazowych. To wszystko zagwarantuje Ci S7 Healthcare. Co więcej – sam decydujesz, za co chcesz płacić i jakich świadczeń medycznych potrzebujesz i wybierasz najbardziej optymalny dla Twoich potrzeb pakiet medyczny. I możesz nim objąć także całą swoją rodzinę. Tutaj chyba niczego nie da się już zrobić lepiej – S7 Healthcare zapewnia wszystko to, czego potrzebuje pacjent: doskonałej jakości usługi, dostępne na wyciągniecie ręki i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów