Wiesz już, co zrobić, aby nie czekać w kolejkach do lekarza?

co zrobić, aby nie czekać w kolejkach do lekarzaCo zrobić, aby nie czekać w kolejkach do lekarza? Odpowiedź jest w gruncie rzeczy bardzo prosta. Na pytanie, jakie jest pierwsze skojarzenie z publiczną służbą zdrowia, najczęściej pada odpowiedź: kolejki. Najpierw pacjent musi odstać swoje  w kolejce do rejestracji, potem – w poczekalni, przed gabinetem lekarskim. Nie wolno zapominać także o wielomiesięcznych terminach do lekarza specjalisty czy na badanie. Dla każdego pacjenta jest to duży problem, który znacząco ogranicza dostępność do świadczeń medycznych oraz spowalnia proces diagnozy i leczenia. Staje się to coraz frustrujące, zwłaszcza w świetle wysokości odprowadzanej co miesiąc składki na powszechne ubezpieczenie zdrowotne. Z pewnością płacona kwota jest nieadekwatna do jakości usług. Zmęczeni taką rzeczywistością pacjenci zaczynają zatem szukać odpowiedzi na pytanie, co zrobić, aby nie czekać w kolejkach do lekarza.

Odpowiedzią jest prywatna opieka medyczna i szereg atrakcyjnych pakietów medycznych, które oferuje. Kompleksowo o pacjenta dba S7 Healthcare, gwarantując niemal natychmiastowy dostęp do różnorodnych świadczeń medycznych. I wiesz co? Zapomnisz o kolejkach. Jak to możliwe? Kwestia kolejek do rejestracji została rozwiązany w bardzo prosty sposób – na wizytę lekarską umawiasz się za pośrednictwem całodobowej infolinii medycznej. A przed gabinetem lekarskim też nie tracisz czasu, gdyż wizyta umówiona jest na konkretną godzinę,

Jeśli myślisz, że to słono kosztuje – jesteś w błędzie! Za pakiet oferujący nielimitowany dostęp do lekarza ogólnego i specjalistów zapłacisz zaledwie kilkadziesiąt złotych. Jeśli dopłacisz jeszcze trochę – opieką medyczną obejmiesz całą swoją rodzinę. Wtedy za medyczny pakiet rodziny zapłacisz niewiele więcej niż za jedną wizytę u specjalisty. Potrzebujesz bogatszej i bardziej rozbudowanej oferty – masz do wyboru pakiet niebieski, srebrny, złoty oraz – najbardziej ekskluzywny – platynowy. Wiesz już, na który się zdecydujesz?

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów