Zadbaj o swoje zdrowie – zapoznaj się z ofertą abonamentów medycznych

zapoznaj się z ofertą abonamentów medycznychDbałość o zdrowie to absolutny priorytet. Nie dziwi zatem, że każdy z nas stara się zapewnić sobie dostęp do profesjonalnych i bezproblemowo realizowanych świadczeń medycznych. Jako pacjenci oczekujemy opieki i wsparcia podczas choroby. Idealny scenariusz obejmuje łatwo dostępne usługi medyczne, bez konieczności czekania przez wiele miesięcy na wizytę u specjalisty czy niektóre badania. Bez wielu godzin spędzonych w kolejkach, w oczekiwaniu na rejestrację lub wizytę u lekarza. Bez znacznego ograniczenia pakietu wykonywanych badań, bez zabiegania o skierowanie do specjalisty… Takie rozwiązanie jest już powszechnie dostępne – mowa o prywatnej opiece medycznej. Jeśli pragniesz zadbać o zdrowie – zapoznaj się z ofertą abonamentów medycznych S7 Healthcare.

W ramach takiej prywatnej opieki medycznej do Twojej dyspozycji pozostaje ponad 1000 placówek medycznych w całym kraju oraz bardzo atrakcyjne pakiety medyczne. Już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie możesz mieć nielimitowany dostęp do wizyt lekarskich (także do specjalistów) oraz określonego panelu badań lekarskich. A teraz najlepsza wiadomość: żadnych kolejek! Rejestracja odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem czynnej całodobowo infolinii. A czas oczekiwania na wizytę to kolejne pozytywne zaskoczenie: wizyta u lekarza pierwszego kontaktu zrealizowana zostanie w ciągu 1 dnia, a u specjalisty – maksymalnie do 5 dni!

Pacjent ma możliwość wyboru kilka ciekawych pakietów medycznych, w tym oferujących bardzo szeroki zakres badań. Pakiety te dedykowane są zarówno pacjentom indywidualnym, jak i całym rodzinom. To także rozwiązania dla firm, obejmujące pracowników którym pracodawca oferuje abonamenty medyczne jako dodatkową gratyfikację.

Gdzie
kupić pakiet

Rynek prywatnej opieki medycznej rośnie co roku bardzo szybko, wymuszając coraz większą konkurencyjność.

Prywatne ubezpieczenie medyczne nie musi już oznaczać ponoszenia wysokich kosztów, pakiet prywatnej opieki medycznej możesz mieć juz za jedyne 2zł dziennie! Poznaj abonamenty prywatnej opieki medycznej s7 i korzystaj z najlepszej opieki medycznej w ponad 1000 placówek w Polsce.

zalety pakietów medycznych

Lista tekstów